Forumi Kulturor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fotografi - winter
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyFri Feb 09, 2024 11:28 am nga Arjeta

» Lidhja e fortë midis stomakut dhe shëndetit të tiroides
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyFri Feb 09, 2024 11:12 am nga Visiana

» Çfarë mund të tregojë fryrja e tepërt e stomakut për shëndetin
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyFri Feb 09, 2024 11:10 am nga Visiana

» Kurti në OKB: Nuk do të hakmerremi për vrasjen e 10 mijë qytetarëve tanë nga Serbia
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyFri Feb 09, 2024 11:01 am nga Albani

» Xhamia historike e Myftinisë Pukë , Kodërhani vatër përpjekjesh për Liri e Pavarësi të Atdheut
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyFri Feb 09, 2024 10:56 am nga Forum Kulturor

» Përurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyFri Feb 09, 2024 10:54 am nga Forum Kulturor

» Fotografi te vjetra te Shqiperise
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyThu Sep 28, 2023 11:03 am nga Era

» Jo vetem mode por edhe ... - photo
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyThu Sep 28, 2023 10:34 am nga Bledari

» Vendim Kanunor Kishtar i at Nikolla Xhufka
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyThu Sep 28, 2023 10:03 am nga Donald

» Çifte - foto
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyThu Sep 28, 2023 9:23 am nga violeta

» Hixhab 2023 - 2024 Modele dhe style te ndryshme
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyThu Sep 28, 2023 9:16 am nga Esila

» Takim me Atëdhetarin dhe Artistin nga Medvegja
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyWed Sep 27, 2023 11:06 am nga Forum Kulturor

» Rexhep Abazi -Atëdhetari dhe Artisti nga Medvegja
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyWed Sep 27, 2023 11:05 am nga Forum Kulturor

» 100 VJET MYFTINIA PUKË 1923 - 2023
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyWed Sep 27, 2023 11:04 am nga Forum Kulturor

» Oda e Lumes dikur
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim EmptyWed Sep 27, 2023 11:03 am nga Forum Kulturor

Postuesit Kryesore
Admin (1314)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
Forum Kulturor (928)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
Albani (761)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
Muslimanja (601)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
emine (509)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
Era (387)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
Redi (338)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
Visiana (198)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
iDa (175)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 
Esila (153)
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcapGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Voting_barGërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 

Kush është në linjë
47 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 47 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 72 më Thu May 09, 2024 9:08 pm
Vizitor
Sondazh

Cilat tema te forumit lexoni me shume?

Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcap3%Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 3% [ 1 ]
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcap14%Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 14% [ 5 ]
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcap11%Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 11% [ 4 ]
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcap58%Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 58% [ 21 ]
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcap0%Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 0% [ 0 ]
Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_lcap14%Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Vote_rcap 14% [ 5 ]

Totali i votave : 36


Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim

Shko poshtë

Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim Empty Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim

Mesazh nga Princesha Tue Dec 10, 2019 10:23 am

Gërshetat dhe bishti i pazakonshëm: Propozimet më të bukura të frizurave për kurorëzim 0874235-3998-780x439
Po ju paraqesim idetë më të mira trendi për stilizim flokësh: nga gërshetat e sheshta deri te ato të shprishura (të bujshme), me kaçurrela dhe të thurura

Edhe nëse jeni damë e cila vazhdimisht ndjek trendët, apo gjithmonë i mbani flokë klasike, me siguri këtë sezon do të jeni e kënaqur me numrin e madh të frizurave të cilat janë njësoj të bukura dhe romantike dhe që paraqesin zgjedhje të përsosur për ditën tuaj të madhe!

Në mënyrë që ta nxirrni në pah anën tuaj femërore dhe të arrini një dozë më të madhe të glamurit, po ju paraqesim 13 frizurat më të bukura të cilat mund t’ju shërbejnë për inspirim, transmeton Telegrafi.
Princesha
Princesha

Numri i postimeve : 82
Piket : 174
Respekti : 101
Date e hyrjes : 04/06/2011
Mosha : 34
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi