Forumi Kulturor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fotografi - winter
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyFri Feb 09, 2024 11:28 am nga Arjeta

» Lidhja e fortë midis stomakut dhe shëndetit të tiroides
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyFri Feb 09, 2024 11:12 am nga Visiana

» Çfarë mund të tregojë fryrja e tepërt e stomakut për shëndetin
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyFri Feb 09, 2024 11:10 am nga Visiana

» Kurti në OKB: Nuk do të hakmerremi për vrasjen e 10 mijë qytetarëve tanë nga Serbia
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyFri Feb 09, 2024 11:01 am nga Albani

» Xhamia historike e Myftinisë Pukë , Kodërhani vatër përpjekjesh për Liri e Pavarësi të Atdheut
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyFri Feb 09, 2024 10:56 am nga Forum Kulturor

» Përurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyFri Feb 09, 2024 10:54 am nga Forum Kulturor

» Fotografi te vjetra te Shqiperise
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyThu Sep 28, 2023 11:03 am nga Era

» Jo vetem mode por edhe ... - photo
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyThu Sep 28, 2023 10:34 am nga Bledari

» Vendim Kanunor Kishtar i at Nikolla Xhufka
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyThu Sep 28, 2023 10:03 am nga Donald

» Çifte - foto
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyThu Sep 28, 2023 9:23 am nga violeta

» Hixhab 2023 - 2024 Modele dhe style te ndryshme
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyThu Sep 28, 2023 9:16 am nga Esila

» Takim me Atëdhetarin dhe Artistin nga Medvegja
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyWed Sep 27, 2023 11:06 am nga Forum Kulturor

» Rexhep Abazi -Atëdhetari dhe Artisti nga Medvegja
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyWed Sep 27, 2023 11:05 am nga Forum Kulturor

» 100 VJET MYFTINIA PUKË 1923 - 2023
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyWed Sep 27, 2023 11:04 am nga Forum Kulturor

» Oda e Lumes dikur
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj EmptyWed Sep 27, 2023 11:03 am nga Forum Kulturor

Postuesit Kryesore
Admin (1314)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
Forum Kulturor (928)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
Albani (761)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
Muslimanja (601)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
emine (509)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
Era (387)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
Redi (338)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
Visiana (198)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
iDa (175)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 
Esila (153)
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcapMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Voting_barMbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 

Kush është në linjë
53 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 53 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 72 më Thu May 09, 2024 9:08 pm
Vizitor
Sondazh

Cilat tema te forumit lexoni me shume?

Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcap3%Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 3% [ 1 ]
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcap14%Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 14% [ 5 ]
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcap11%Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 11% [ 4 ]
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcap58%Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 58% [ 21 ]
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcap0%Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 0% [ 0 ]
Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_lcap14%Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Vote_rcap 14% [ 5 ]

Totali i votave : 36


Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj

Shko poshtë

Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Empty Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj

Mesazh nga geralda Thu Aug 04, 2022 9:53 am

Mbështjellës i ri për qëndrueshmëri më të lartë të pulës së freskët nga Perutnina Ptuj Screenshot_3-34-780x439
Konsumimi i mishit të pulës në vendin tonë është i lartë, ndërkaq Perutnina Ptuj gjithmonë ka pasur kryefjalën për cilësinë, sigurinë dhe shumë-llojshmërinë e produkteve që ka sjellë në tryezat e familjeve kosovare.

Teksa mishi i pulës mbetet një nga më të preferuarit, Perutnina Ptuj me krenari mban statusin si kompania që ofron produkte të mishit të pulës me siguri e cilësi të lartë në tregun e Kosovës.

Pula e Freskët

Linja Natur nga Perutnina Patuj është shndërruar në një sensacion, ku familjet kosovare sot preferojnë Mish të Freskët para çdo lloj mishi tjetër, pasi që Mishi i Freskët nga Linja Natur e Perutnina Ptuj vjen me furnizim të rregullt tri herë në javë nga fermat sllovene ku pulat ushqehen vetëm në mënyrë natyrale.

Pula e Freskët është një nga produktet e linjës Natur nga Perutnina Ptuj që konsumohet në tryezat e familjeve kosovare që kanë prioritet krahas shijen, edhe prejardhjen e sigurtë të pulës që konsumojnë.

Mbështjellës i ri për Pulën e Freskët

Perutnina Ptuj gjithmonë implementon teknologjinë më të fundit që rrit standardet e produkteve që konsumohen në tregun kosovar dhe mbarë evropian.

Kësaj radhe Perutnina Ptuj për pulën e freskët nga linja Natur sjell mbështjellësin e ri, që është avancim i paketimit të pulës së freskët.

Me anë të mbështjellësit të ri rritet qëndrueshmëria e pulës së freskët, të cilën mund ta konsumoni pa prikë, nga se ka afat të mjaftueshëm dhe siguri të jashtëzakonshme sa i përket cilësisë, pasi pulat e Perutnina Ptuj ushqehen vetëm në mënyra natyrale.

Me Mbështjellësin e ri, cilësia mbetet e njëjtë – por paketimi është më i sigurt, pula qëndron më e freskët dhe cilësia e foljes është e jashtëzakonshme, çka bën që ju të vazhdoni të konsumoni vetëm Pulë të Freskët shumë të sigurt dhe cilësore nga Perutnina Ptuj.

Pulën e Freskët nga Perutnina Ptuj me paketimin e ri do të mund ta gjeni shumë shpejt në rrjetet e marketeve në mbarë vendin dhe të shijoni maksimumin e kënaqësisë që garantohet nga Perutnina Ptuj. /telegrafi.com/
geralda
geralda

Numri i postimeve : 34
Piket : 56
Respekti : 50
Date e hyrjes : 17/07/2011
Mosha : 34
Vend ndodhja : Durres

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi